OD4020-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-24HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4020-24HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4020-24HB01A.pdf2.OD4020-24HB01A.pdf3.OD4020-24HB01A.pdf4.OD4020-24HB01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD4020-24HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4020-24HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea 10 ~ 27VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4020
RPM 7800 RPM Beste izenak 1053-1219
OD4020-24HB01AX
OD402024HB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 32.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.070A Errodamendu mota Ball