OD4020-12HHSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HHSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4020-12HHSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4020-12HHSS01A.pdf2.OD4020-12HHSS01A.pdf3.OD4020-12HHSS01A.pdf4.OD4020-12HHSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD4020-12HHSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4020-12HHSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea 7 ~ 14VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4020
RPM - Beste izenak OD4020-12HHSS01AX
OD402012HHSS01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD4020-12HHS
OD4020-12HHS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Stockean: 15598 pcs
Deskarga: OD4020-12HHS.pdf
RFQ
OD4020-12HHSS
OD4020-12HHSS
fabrikatzaileak: Orion Fans