OD4015-24HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-24HSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4015-24HSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4015-24HSS01A.pdf2.OD4015-24HSS01A.pdf3.OD4015-24HSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD4015-24HSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4015-24HSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4015
RPM - Beste izenak OD4015-24HSS01AX
OD401524HSS01A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak CE, cURus Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD4015-24HS
OD4015-24HS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE