OD4010-24MS01A
Orion FansOrion Fans
OD4010-24MS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4010-24MS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4010-24MS01A.pdf2.OD4010-24MS01A.pdf3.OD4010-24MS01A.pdf4.OD4010-24MS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD4010-24MS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4010-24MS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.50mm pisu -
Tentsio-tartea 10 ~ 27VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4010
RPM 4800 RPM Beste izenak OD4010-24MS01AX
OD401024MS01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 20.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.040A Errodamendu mota Sleeve