OD4006-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4006-12MSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4006-12MSS01A.pdf2.OD4006-12MSS01A.pdf3.OD4006-12MSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD4006-12MSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4006-12MSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 6.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4006
RPM - Beste izenak OD4006-12MSS01AX
OD400612MSS01A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak - Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD4006-12MSS
OD4006-12MSS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE