OD3010-12MSS10A
Orion FansOrion Fans
OD3010-12MSS10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD3010-12MSS10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD3010-12MSS10A.pdf2.OD3010-12MSS10A.pdf3.OD3010-12MSS10A.pdf4.OD3010-12MSS10A.pdf
  • Mezua
OD3010-12MSS10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD3010-12MSS10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.20mm pisu -
Tentsio-tartea 8 ~ 17VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 30mm L x 30mm H Series OD3010
RPM 9000 RPM Beste izenak OD3010-12MSS10AX
OD301012MSS10A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Noise 27.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.090A Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua 4.0 CFM (0.112m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD3010-12MSS01A
OD3010-12MSS01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Stockean: 10660 pcs
Deskarga: OD3010-12MSS01A.pdf
RFQ
OD3010-12MSS
OD3010-12MSS
fabrikatzaileak: Orion Fans