OD3010-12LSS10A
Orion FansOrion Fans
OD3010-12LSS10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD3010-12LSS10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD3010-12LSS10A.pdf2.OD3010-12LSS10A.pdf3.OD3010-12LSS10A.pdf4.OD3010-12LSS10A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD3010-12LSS10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD3010-12LSS10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.20mm pisu -
Tentsio-tartea 8 ~ 17VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 30mm L x 30mm H Series OD3010
RPM 7000 RPM Beste izenak OD3010-12LSS10AX
OD301012LSS10A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Noise 25.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.060A Errodamendu mota Sealed Sleeve