OD3006-12HB
Orion FansOrion Fans
OD3006-12HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD3006-12HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD3006-12HB.pdf2.OD3006-12HB.pdf
  • Mezua
OD3006-12HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD3006-12HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7096 pcs Datuen fitxa 1.OD3006-12HB.pdf2.OD3006-12HB.pdf
Zabalera 6.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 30mm L x 30mm H Series OD3006