OD2510-12HB
Orion FansOrion Fans
OD2510-12HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD2510-12HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD2510-12HB.pdf2.OD2510-12HB.pdf3.OD2510-12HB.pdf4.OD2510-12HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD2510-12HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD2510-12HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.00mm pisu -
Tentsio-tartea 6 ~ 16VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 25.5mm L x 25.5mm H Series OD2510
RPM 12000 RPM Beste izenak 1053-1189
OD2510-12HBX
OD251012HB
Tenperatura operatiboa -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) Noise 31.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.090A Errodamendu mota Ball