OD180APL-48HB
Orion FansOrion Fans
OD180APL-48HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD180APL-48HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 180X65MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD180APL-48HB.pdf2.OD180APL-48HB.pdf3.OD180APL-48HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
OD180APL-48HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD180APL-48HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 180X65MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1115 pcs Datuen fitxa 1.OD180APL-48HB.pdf2.OD180APL-48HB.pdf3.OD180APL-48HB.pdf
Zabalera 65.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 180mm L x 180mm H Series OD180APL
RPM 3500 RPM Energia (Watts) 49.40W
Beste izenak OD180APL-48HBX Tenperatura operatiboa -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Noise 65.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 1.03A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 470.0 CFM (13.16m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD182J
OD182J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1.8K OHM 1/4W 5% AXIAL