OD172SAPL-12HB
Orion FansOrion Fans
OD172SAPL-12HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD172SAPL-12HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD172SAPL-12HB.pdf2.OD172SAPL-12HB.pdf3.OD172SAPL-12HB.pdf4.OD172SAPL-12HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
OD172SAPL-12HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD172SAPL-12HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 8 ~ 14VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.730 in H2O (181.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Series OD172SAPL
RPM 4000 RPM Beste izenak 1053-1183
OD172SAPL-12HBX
OD172SAPL12HB
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 55.0 dB
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Markoa Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 2A Errodamendu mota Ball