OD127-24LBO2A
Orion FansOrion Fans
OD127-24LBO2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD127-24LBO2A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD127-24LBO2A.pdf2.OD127-24LBO2A.pdf3.OD127-24LBO2A.pdf4.OD127-24LBO2A.pdf
  • Mezua
OD127-24LBO2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD127-24LBO2A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 11 ~ 28VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 127mm L x 127mm H Series OD127
RPM - Beste izenak OD127-24LBO2AX
OD12724LBO2A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Noise -