OD127-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD127-24HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD127-24HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD127-24HB01A.pdf2.OD127-24HB01A.pdf3.OD127-24HB01A.pdf4.OD127-24HB01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD127-24HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD127-24HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 11 ~ 28VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 127mm L x 127mm H Series OD127
RPM 3500 RPM Beste izenak OD127-24HB01AX
OD12724HB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Noise 56.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.610A Errodamendu mota Ball