OD1238-48MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD1238-48MBIP55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-48MBIP55
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-48MBIP55.pdf2.OD1238-48MBIP55.pdf3.OD1238-48MBIP55.pdf
  • Mezua
OD1238-48MBIP55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-48MBIP55 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 28 ~ 56VDC Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 2550 RPM Energia (Watts) 3.80W
Beste izenak OD1238-48MBIP55X
OD123848MBIP55
OD1238PT-48MBIP55
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 33.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP55 - Dust Protected, Water Resistant Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.080A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 79.0 CFM (2.21m³/min)
Produktu erlazionatuak
OD1238-48MBIP5501A
OD1238-48MBIP5501A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Stockean: 4112 pcs
Deskarga: OD1238-48MBIP5501A.pdf
RFQ
OD1238-48MBIP5502A
OD1238-48MBIP5502A
fabrikatzaileak: Orion Fans