OD1238-24HBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HBXC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-24HBXC
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-24HBXC.pdf2.OD1238-24HBXC.pdf3.OD1238-24HBXC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD1238-24HBXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-24HBXC fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4517 pcs Datuen fitxa 1.OD1238-24HBXC.pdf2.OD1238-24HBXC.pdf3.OD1238-24HBXC.pdf
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 4300 RPM Energia (Watts) 19.00W
Beste izenak 1053-1158
OD1238-24HBXCX
OD123824HBXC
OD1238PT-24HBXC
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 61.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.980A