OD1238-12LBXC5
Orion FansOrion Fans
OD1238-12LBXC5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-12LBXC5
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-12LBXC5.pdf2.OD1238-12LBXC5.pdf3.OD1238-12LBXC5.pdf4.OD1238-12LBXC5.pdf
  • Mezua
OD1238-12LBXC5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-12LBXC5 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 3200 RPM Energia (Watts) 10.00W
Beste izenak OD1238-12LBXC5X
OD123812LBXC5
OD1238PT-12LBXC5
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 52.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak PWM Control
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.870A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 150.0 CFM (4.20m³/min)
Produktu erlazionatuak
OD1238-12LBXC02A
OD1238-12LBXC02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Stockean: 4561 pcs
Deskarga: OD1238-12LBXC02A.pdf
RFQ
OD1238-12LBIP5501A
OD1238-12LBIP5501A
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 4360 pcs
Deskarga: OD1238-12LBIP5501A.pdf
RFQ
OD1238-12LBXC
OD1238-12LBXC