OD1238-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-12HSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-12HSS01A.pdf2.OD1238-12HSS01A.pdf3.OD1238-12HSS01A.pdf4.OD1238-12HSS01A.pdf
  • Mezua
OD1238-12HSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-12HSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.270 in H2O (67.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 2800 RPM Energia (Watts) 4.70W
Beste izenak OD1238-12HSS01AX
OD123812HSS01A
OD1238PT-12HSS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 47.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.5A