OD1232-48HB01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-48HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1232-48HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1232-48HB01A.pdf2.OD1232-48HB01A.pdf3.OD1232-48HB01A.pdf4.OD1232-48HB01A.pdf
  • Mezua
OD1232-48HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1232-48HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu -
Tentsio-tartea 24 ~ 55.2VDC Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1232
RPM 3750 RPM Beste izenak OD1232-48HB01AX
OD123248HB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 51.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.180A Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua 120.0 CFM (3.36m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD1232-48HB(10)
OD1232-48HB(10)
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Stockean: 4684 pcs
Deskarga: OD1232-48HB(10).pdf
RFQ
OD1232-24MSS
OD1232-24MSS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Stockean: 10264 pcs
Deskarga: OD1232-24MSS.pdf
RFQ
OD1232-24MS02A
OD1232-24MS02A
Deskarga: OD1232-24MS02A.pdf
OD1232-48HB
OD1232-48HB