OD1232-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-24LB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1232-24LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1232-24LB01A.pdf2.OD1232-24LB01A.pdf3.OD1232-24LB01A.pdf4.OD1232-24LB01A.pdf
  • Mezua
OD1232-24LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1232-24LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu -
Tentsio-tartea 12 ~ 27.8VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.270 in H2O (67.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1232
RPM 2900 RPM Beste izenak OD1232-24LB01AX
OD123224LB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 44.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.220A Errodamendu mota Ball