OD1225-24HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-24HSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1225-24HSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1225-24HSS01A.pdf2.OD1225-24HSS01A.pdf3.OD1225-24HSS01A.pdf4.OD1225-24HSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD1225-24HSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1225-24HSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1225
RPM 2200 RPM Energia (Watts) 5.80W
Beste izenak OD1225-24HSS01AX
OD122524HSS01A
OD1225PT-24HSS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 39.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.240A