OA92AP-22-2TB
Orion FansOrion Fans
OA92AP-22-2TB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OA92AP-22-2TB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM
Fitxak: 1.OA92AP-22-2TB.pdf2.OA92AP-22-2TB.pdf3.OA92AP-22-2TB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OA92AP-22-2TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OA92AP-22-2TB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5943 pcs Datuen fitxa 1.OA92AP-22-2TB.pdf2.OA92AP-22-2TB.pdf3.OA92AP-22-2TB.pdf
Zabalera 26.00mm pisu -
Tentsio-tartea 160 ~ 260VAC Tentsioaren balioa 230VAC
Bukaera 2 Terminals Presio estatikoa 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 92mm L x 92mm H Series OA92
RPM 2300 RPM Energia (Watts) 10.00W
Beste izenak 1053-1109
OA92AP-22-2TBX
OA92AP222TB
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Noise 22.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant