OA825AP-11-3WB
Orion FansOrion Fans
OA825AP-11-3WB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OA825AP-11-3WB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X27MM 115VAC WIRE
Fitxak: 1.OA825AP-11-3WB.pdf2.OA825AP-11-3WB.pdf3.OA825AP-11-3WB.pdf4.OA825AP-11-3WB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OA825AP-11-3WBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OA825AP-11-3WB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X27MM 115VAC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 27.00mm pisu -
Tentsio-tartea 80 ~ 130VAC Tentsioaren balioa 115VAC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OA825
RPM 1900 RPM Energia (Watts) 4.00W
Beste izenak 1053-1097
OA825AP-11-3WBX
OA825AP113WB
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Noise 19.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant