OA80AP-22-2TB
Orion FansOrion Fans
OA80AP-22-2TB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OA80AP-22-2TB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Fitxak: 1.OA80AP-22-2TB.pdf2.OA80AP-22-2TB.pdf3.OA80AP-22-2TB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
OA80AP-22-2TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OA80AP-22-2TB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6389 pcs Datuen fitxa 1.OA80AP-22-2TB.pdf2.OA80AP-22-2TB.pdf3.OA80AP-22-2TB.pdf
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea 160 ~ 260VAC Tentsioaren balioa 230VAC
Bukaera 2 Terminals Presio estatikoa 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OA80
RPM 2400 RPM Energia (Watts) 12.00W
Beste izenak 1053-1087
OA80AP-22-2TBX
OA80AP222TB
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Noise 32.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.050A