OA300ST-230
Orion FansOrion Fans
OA300ST-230 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OA300ST-230
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena 3 FAN TRAY 230V 8" DEEP 310CFM
Fitxak: 1.OA300ST-230.pdf2.OA300ST-230.pdf3.OA300ST-230.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 720 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
OA300ST-230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OA300ST-230 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena 3 FAN TRAY 230V 8" DEEP 310CFM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 720 pcs Datuen fitxa 1.OA300ST-230.pdf2.OA300ST-230.pdf3.OA300ST-230.pdf
pisu - Tentsioa - Input 230VAC
Mota Fan Tray zehaztapenak Fan Tray, AC, 3 Fans, 310 CFM
Tamaina / dimentsioa 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series OA300ST Beste izenak 1053-1428
OA300ST-230X
OA300ST230
Deskribapen zehatza Rack Fan Tray, AC, 3 Fans, 310 CFM 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm)