OA172SAP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA172SAP-22-1WB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OA172SAP-22-1WB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Fitxak: 1.OA172SAP-22-1WB.pdf2.OA172SAP-22-1WB.pdf3.OA172SAP-22-1WB.pdf4.OA172SAP-22-1WB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
OA172SAP-22-1WBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OA172SAP-22-1WB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 50.80mm pisu -
Tentsio-tartea 160 ~ 260VAC Tentsioaren balioa 230VAC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Series OA172SAP
RPM 3200 RPM Energia (Watts) 35.00W
Beste izenak 1053-1043
OA172SAP-22-1WBX
OA172SAP221WB
Tenperatura operatiboa -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Noise 52.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant