AXUV100G
Opto Diode CorporationOpto Diode Corporation
AXUV100G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXUV100G
Fabrikatzaileak / Marka: Opto Diode Corporation
Produktuaren Deskribapena SENSOR ELECTRON DETECTION
Fitxak: AXUV100G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 142 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
AXUV100Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXUV100G fabrikatzailea Opto Diode Corporation
deskribapena SENSOR ELECTRON DETECTION Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142 pcs Datuen fitxa AXUV100G.pdf
Uhin-luzera 254nm Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 10V
Angeluen ikuspegia - Spectral Range -
Series AXUV Erantzun @ nm -
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua - Beste izenak 958-1002
ODD-AXU-010
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota - Deskribapen zehatza Photodiode 254nm
Oraina - Iluna (tipoa) 2nA Kolorea: hobetu -
Area aktiboa 100mm²