OPB725A-18
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
Optek Technology / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OPB725A-18
Fabrikatzaileak / Marka: Optek Technology / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena SENSOR RELFECTIVE LONG RANGE
Fitxak:
  • Mezua
OPB725A-18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OPB725A-18 fabrikatzailea Optek Technology / TT Electronics
deskribapena SENSOR RELFECTIVE LONG RANGE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5642 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 18 V ~ 24 V Series -
Metodoen detekzioa Reflective Distantzia hautematea 18" (45.72cm)
Erantzun Denbora - Irteerako konfigurazioa NPN
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Argiaren iturria - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Konexioaren metodoa Cable
Doikuntza mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OPB720B-30VZ
OPB720B-30VZ
fabrikatzaileak: Optek Technology / TT Electronics
deskribapena: SENSOR RELFECTIVE LONG RANGE
Stockean: 4901 pcs
Deskarga: OPB720B-30VZ.pdf
RFQ
OPB732
OPB732
deskribapena: SENSR OPTO TRANS 76.2MM REFL PCB
Stockean: 22459 pcs
Deskarga: OPB732.pdf
RFQ
OPB730
OPB730
deskribapena: SNSR OPTO TRANS 6.35MM REFL TO72