OSTVC130050
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OSTVC130050
Fabrikatzaileak / Marka: On-Shore Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 13POS 7.62MM
Fitxak: OSTVC130050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
13 pcs
  • Mezua
OSTVC130050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OSTVC130050 fabrikatzailea On-Shore Technology, Inc.
deskribapena TERM BLOCK HDR 13POS 7.62MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15514 pcs Datuen fitxa OSTVC130050.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series OSTVC
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 13
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.300" (7.62mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C
Posizio kopurua 13 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.559" (14.20mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa 90°, Right Angle
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90°, Right Angle Through Hole
Oraina - UL 32A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.197" (5.00mm) Kontaktua Amaitu Amaitu -