OSTTY230100
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OSTTY230100
Fabrikatzaileak / Marka: On-Shore Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM
Fitxak: OSTTY230100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
OSTTY230100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OSTTY230100 fabrikatzailea On-Shore Technology, Inc.
deskribapena TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16810 pcs Datuen fitxa OSTTY230100.pdf
Wire Strip Length 6-7mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 14-26 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug for Unshrouded Header Torque - Torlojua 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw Series OSTTY
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 23
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C
Posizio kopurua 23 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu altuera - Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Brass Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 23 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) Free Hanging (In-Line)