OSTHT050080
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
OSTHT050080 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OSTHT050080
Fabrikatzaileak / Marka: On-Shore Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK 5MM 5POS PCB
Fitxak: OSTHT050080.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
OSTHT050080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OSTHT050080 fabrikatzailea On-Shore Technology, Inc.
deskribapena TERMINAL BLOCK 5MM 5POS PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33740 pcs Datuen fitxa OSTHT050080.pdf
Wire Termination Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Wire Gauge 12-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua -
Series OSTHT Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 5
Pitch 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak ED2725 Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C
Maila kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Mating Orientation Angled
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Thermoplastic
Ezaugarriak Interlocking (Side), Lever Actuated Deskribapen zehatza 5 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.197" (5.00mm) Through Hole
Oraingo 15A Harremanetarako materiala: platerak Brass