OSTHC16B080
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OSTHC16B080
Fabrikatzaileak / Marka: On-Shore Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLOCK 16POS 2.5MM
Fitxak: OSTHC16B080.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
35 pcs
  • Mezua
OSTHC16B080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OSTHC16B080 fabrikatzailea On-Shore Technology, Inc.
deskribapena CONN TERM BLOCK 16POS 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40602 pcs Datuen fitxa OSTHC16B080.pdf
Wire Termination Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Wire Gauge 20-26 AWG
Tentsioa 150V Torque - Torlojua -
Series OSTHC Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 16
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole, Kinked Pin Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Vertical with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 16 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole, Kinked Pin Oraingo 2A