OSTHA115050
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OSTHA115050
Fabrikatzaileak / Marka: On-Shore Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLOCK 2.54MM 11POS PCB
Fitxak: OSTHA115050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
OSTHA115050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OSTHA115050 fabrikatzailea On-Shore Technology, Inc.
deskribapena CONN TERM BLOCK 2.54MM 11POS PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47098 pcs Datuen fitxa OSTHA115050.pdf
Wire Termination Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Wire Gauge 20-26 AWG
Tentsioa 150V Torque - Torlojua -
Series OSTHA Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 11
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Vertical with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Lever Actuated
Deskribapen zehatza 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole Oraingo 2A