ED044PLCZ
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
ED044PLCZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ED044PLCZ
Fabrikatzaileak / Marka: On-Shore Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Fitxak: ED044PLCZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ED044PLCZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ED044PLCZ fabrikatzailea On-Shore Technology, Inc.
deskribapena CONN SOCKET PLCC 44POS TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129942 pcs Datuen fitxa ED044PLCZ.pdf
Mota PLCC Amaiera Post Luzera 0.118" (3.00mm)
Bukaera Solder Series ED
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak ED3065-5
ED44PLCZ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Posizio edo PIN kopurua (sareta) 44 (2 x 22)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Ezaugarriak Closed Frame
Uneko balorazioa 1A Erresistentzia harremanetan 30 mOhm
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ED052PLCZ
ED052PLCZ
fabrikatzaileak: On-Shore Technology, Inc.
deskribapena: CONN SOCKET PLCC 52POS TIN
Stockean: 105481 pcs
Deskarga: ED052PLCZ.pdf
RFQ
ED044PLCZ-SM-N
ED044PLCZ-SM-N
deskribapena: CONN SOCKET PLCC 44POS