XG5N-100-U
OmronOmron
XG5N-100-U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XG5N-100-U
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 10POS CRIMP W/ LOK
Fitxak: XG5N-100-U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
XG5N-100-Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XG5N-100-U fabrikatzailea Omron
deskribapena CONN SOCKET 10POS CRIMP W/ LOK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31344 pcs Datuen fitxa XG5N-100-U.pdf
Series XG5N Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Beste izenak OR1143
XG5N100U
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 10 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)