V-152C26K-F3
OmronOmron
V-152C26K-F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V-152C26K-F3
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Fitxak: V-152C26K-F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
V-152C26K-F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V-152C26K-F3 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29441 pcs Datuen fitxa V-152C26K-F3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series V Askatasunaren indarra 25gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Beste izenak SW1088
V-15-2C26-K(F3) BY OMI
V152C26KF3
V152C26KF3BYOMI
V15M0039G
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C Kargu operatiboa 0.600" (15.2mm)
Indar operatiboa 250gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 50,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.060" (1.5mm) Uneko balorazioa 15A (AC), 600mA (DC)