SS-10GL13-3D
OmronOmron
SS-10GL13-3D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS-10GL13-3D
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V
Fitxak: SS-10GL13-3D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SS-10GL13-3Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS-10GL13-3D fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30931 pcs Datuen fitxa SS-10GL13-3D.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Amaiera estiloa PC Pin
Aldatu funtzioa Off-Mom Series SS
Askatasunaren indarra 6.118gf Pretravel -
Packaging Bulk Overtravel 0.040" (1.0mm)
Beste izenak SS10GL133D
SS10GL133DBYOMI
Z5063
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Kargu operatiboa 0.420" (10.7mm) Indar operatiboa 50gf
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles Bidaia diferentziala 0.040" (1.0mm)
Uneko balorazioa 10A (AC) Zirkuitua SPST-NO
Ekintza mota Lever, Simulated Roller
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SS-10GL13D
SS-10GL13D
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Stockean: 47992 pcs
Deskarga: SS-10GL13D.pdf
RFQ
SS-10GL13-2
SS-10GL13-2
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V
Stockean: 43250 pcs
Deskarga: SS-10GL13-2.pdf
RFQ
SS-10GL13
SS-10GL13
Deskarga: SS-10GL13.pdf
SS-10GL111
SS-10GL111
Deskarga: SS-10GL111.pdf
SS-10GL13-3
SS-10GL13-3
deskribapena: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V