R87T-A1A15MP
OmronOmron
Omron
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R87T-A1A15MP
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM
Fitxak: R87T-A1A15MP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
R87T-A1A15MPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R87T-A1A15MP fabrikatzailea Omron
deskribapena FAN AXIAL 120X38MM 100VAC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1374 pcs Datuen fitxa R87T-A1A15MP.pdf
Zabalera 38.00mm pisu 1.3 lbs (589.7g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 100VAC
Bukaera 2 Terminals Presio estatikoa 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series R87T
RPM 2750 RPM Energia (Watts) 14.00W
Beste izenak R87T-A1A15MP-ND
R87TA1A15MP
Z11654
Tenperatura operatiboa -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Noise 40.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Zinc
Bizitza @ tenperatura. - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.190A