G8TA1CE1FDC12V
OmronOmron
Omron
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G8TA1CE1FDC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE PLUGIN
Fitxak:
  • Mezua
G8TA1CE1FDC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G8TA1CE1FDC12V fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE PLUGIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5034 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) - Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa - Tentsio aldatzea -
Series G8TA Packaging -
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota -
Ezaugarriak - Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa - Bobina tentsioa -
Bobina mota - Coil Power -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G8TI17
G8TI17
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: MOUNT MAGN 3/4" RG58A TNCM
Stockean: 2359 pcs
Deskarga:
RFQ
G8TRPI3
G8TRPI3
deskribapena: MOUNT MAGN 3/4" RG58A RTNM
Stockean: 2636 pcs
Deskarga:
RFQ
JJM1-12V
JJM1-12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
Deskarga: JJM1-12V.pdf
CB1-P-12V
CB1-P-12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Deskarga: CB1-P-12V.pdf
G8TI
G8TI
deskribapena: MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12' TNCM
Deskarga: G8TI.pdf
G8T
G8T
G8JR-1A7T-R-DC12
G8JR-1A7T-R-DC12
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V
Deskarga: G8JR-1A7T-R-DC12.pdf
AEV18012W
AEV18012W
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPST 80A 12V