G8N-1L-DC12
OmronOmron
G8N-1L-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G8N-1L-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Fitxak: G8N-1L-DC12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
G8N-1L-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G8N-1L-DC12 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38773 pcs Datuen fitxa G8N-1L-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 16VDC - Max
Series G8N-1 Askatu ordua 10ms
Packaging Bulk Beste izenak G8N-1L-AS SK
G8N1LASSK
G8N1LDC12
Z2698
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Kontaktuen balorazioa (oraingo) 30A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 225 Ohms Coil Power 640 mW
Bobina korrontea 53.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G8ND-2 DC12 SK
G8ND-2 DC12 SK
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Stockean: 8204 pcs
Deskarga: G8ND-2 DC12 SK.pdf
RFQ
G8N
G8N
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12' NM
Stockean: 2361 pcs
Deskarga: G8N.pdf
RFQ
G8N-1H DC12 SK
G8N-1H DC12 SK
fabrikatzaileak: Omron
Deskarga: G8N-1H DC12 SK.pdf
G8N-1 DC12 SK
G8N-1 DC12 SK