G8JN-1A7T-MF-R-DC12
OmronOmron
G8JN-1A7T-MF-R-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G8JN-1A7T-MF-R-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Fitxak:
  • Mezua
G8JN-1A7T-MF-R-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G8JN-1A7T-MF-R-DC12 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6073 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 16VDC - Max
Series G8JN Askatu ordua 10ms
Packaging Bulk Beste izenak G8JN1A7TMFRDC12
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Resistor
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 35A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 68 Ohms
Coil Power 1.9 W