G7L1ABAC24BYOMI
OmronOmron
Omron
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G7L1ABAC24BYOMI
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
G7L1ABAC24BYOMIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G7L1ABAC24BYOMI fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5962 pcs Datuen fitxa
Series * Beste izenak G7L-1A-B AC24 BY OMI
Deskribapen zehatza Relay Coil
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Stockean: 937 pcs
Deskarga: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L-CUEC
G7L-CUEC
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: RS485 COMM EXPANSION
Stockean: 579 pcs
Deskarga:
RFQ
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V