| Zenbakiaren zenbakia | G6RL-1A4-ASI-DC12 | fabrikatzailea | Omron |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 36288 pcs | Datuen fitxa | G6RL-1A4-ASI-DC12.pdf |
| Aktibatu tentsioa (gehienez) | 8.4 VDC | Aktibatu tentsioa (gutxienez) | 1.2 VDC |
| Amaiera estiloa | PC Pin | Tentsio aldatzea | 250VAC - Nom |
| Series | G6RL | Askatu ordua | 5ms |
| Erlazio mota | General Purpose | Packaging | Bulk |
| Beste izenak | G6RL-1A4-ASI DC12 G6RL1A4ASI12DC G6RL1A4ASIDC12 G6RL5054C Z2907 |
Tenperatura operatiboa | -40°C ~ 85°C |
| Denbora eragilea | 10ms | Muntaketa mota | Through Hole |
| Ezaugarriak | Sealed - Fully | Deskribapen zehatza | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole |
| Kontaktuen balorazioa (oraingo) | 10A | Harremanetarako materiala | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| Harremanetarako formularioa | SPST-NO (1 Form A) | Bobina tentsioa | 12VDC |
| Bobina mota | Non Latching | Bobina erresistentzia | 654 Ohms |
| Coil Power | 220 mW | Bobina korrontea | 18.3mA |