G6D-1A-ASI-NPDC24
OmronOmron
G6D-1A-ASI-NPDC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G6D-1A-ASI-NPDC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G6D-1A-ASI-NPDC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G6D-1A-ASI-NPDC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12877 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series G6D-ASI Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak G6D-1A-ASI-NP DC24
G6D-1A-ASI-NP-DC24
G6D-1A-ASI-NPDC24-ND
G6D1AASINPDC24
Z3301
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2.88 kOhms
Coil Power 200 mW Bobina korrontea 8.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G6D-1A-DC12
G6D-1A-DC12
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Stockean: 3564 pcs
Deskarga: G6D-1A-DC12.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI DC9
G6D-1A-ASI DC9
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 9V
Stockean: 11639 pcs
Deskarga: G6D-1A-ASI DC9.pdf
RFQ
G6D-1A-DC5
G6D-1A-DC5
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
Deskarga: G6D-1A-DC5.pdf
G6D-4B DC24
G6D-4B DC24
deskribapena: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 24V
Stockean: 618 pcs
Deskarga:
G6D-1A-DC24
G6D-1A-DC24
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Deskarga: G6D-1A-DC24.pdf
G6D-1A-ASI-AP DC5
G6D-1A-ASI-AP DC5
Deskarga: G6D-1A-ASI-AP DC5.pdf
G6D-1A-ASI DC6
G6D-1A-ASI DC6
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V
Deskarga: G6D-1A-ASI DC6.pdf
G6D-1A-ASI DC24
G6D-1A-ASI DC24
Deskarga: G6D-1A-ASI DC24.pdf
G6D-4-SB
G6D-4-SB
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SHORTING BAR FOR G7OD OUT BLOCK
Deskarga:
G6D-1A-ASI-NPDC21
G6D-1A-ASI-NPDC21
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
G6D-1A-ASIDC21
G6D-1A-ASIDC21
Deskarga: G6D-1A-ASIDC21.pdf
G6D-1A-ASI DC5
G6D-1A-ASI DC5