G5LE-1A4-ACD-DC12
OmronOmron
G5LE-1A4-ACD-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G5LE-1A4-ACD-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Fitxak: G5LE-1A4-ACD-DC12.pdf
  • Mezua
G5LE-1A4-ACD-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G5LE-1A4-ACD-DC12 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6204 pcs Datuen fitxa G5LE-1A4-ACD-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series G5LE Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G5LE1A4ACDDC12 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 360 Ohms Coil Power 400 mW
Bobina korrontea 33.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G5LE-1A4 DC5
G5LE-1A4 DC5
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Stockean: 74037 pcs
Deskarga: G5LE-1A4 DC5.pdf
RFQ
G5LE-1A4-ASI DC5
G5LE-1A4-ASI DC5
fabrikatzaileak: Omron
Stockean: 88410 pcs
Deskarga: G5LE-1A4-ASI DC5.pdf
RFQ
G5LE-1A4-ASI DC48
G5LE-1A4-ASI DC48
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Deskarga: G5LE-1A4-ASI DC48.pdf
G5LE-1A4 DC24
G5LE-1A4 DC24
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Deskarga: G5LE-1A4 DC24.pdf
G5LE-1A4 DC6
G5LE-1A4 DC6
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V
Deskarga: G5LE-1A4 DC6.pdf
G5LE-1A4 DC48
G5LE-1A4 DC48
Deskarga: G5LE-1A4 DC48.pdf
G5LE-1A4-ASI DC3
G5LE-1A4-ASI DC3
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 3V
Deskarga: G5LE-1A4-ASI DC3.pdf
G5LE-1A4 DC18
G5LE-1A4 DC18
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Deskarga: G5LE-1A4 DC18.pdf
G5LE-1A4-ASI DC24
G5LE-1A4-ASI DC24
Deskarga: G5LE-1A4-ASI DC24.pdf
G5LE-1A4 DC3
G5LE-1A4 DC3
Deskarga: G5LE-1A4 DC3.pdf
G5LE-1A4-ACD-DC24
G5LE-1A4-ACD-DC24