G5LE-14-AP3DC24
OmronOmron
G5LE-14-AP3DC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G5LE-14-AP3DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Fitxak: G5LE-14-AP3DC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G5LE-14-AP3DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G5LE-14-AP3DC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42521 pcs Datuen fitxa G5LE-14-AP3DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 125VDC - Max
Series G5LE Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G5LE-14-AP3 DC24
G5LE-14-AP3DC24-ND
G5LE14AP3DC24
Z3118
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Insulation - Class B, Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.44 kOhms
Coil Power 400 mW Bobina korrontea 16.7mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G5LE-14-ASI DC48
G5LE-14-ASI DC48
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Stockean: 65398 pcs
Deskarga: G5LE-14-ASI DC48.pdf
RFQ
G5LE-14-ASI DC24
G5LE-14-ASI DC24
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Stockean: 68785 pcs
Deskarga: G5LE-14-ASI DC24.pdf
RFQ
G5LE-14-ASI DC12
G5LE-14-ASI DC12
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Deskarga: G5LE-14-ASI DC12.pdf
G5LE-14-ASI DC5
G5LE-14-ASI DC5
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Deskarga: G5LE-14-ASI DC5.pdf
G5LE-14-AP3 DC48
G5LE-14-AP3 DC48
Deskarga: G5LE-14-AP3 DC48.pdf
G5LE-14-AP3-36 DC24
G5LE-14-AP3-36 DC24
Deskarga: G5LE-14-AP3-36 DC24.pdf
G5LE-14-AP3-36 DC12
G5LE-14-AP3-36 DC12
Deskarga: G5LE-14-AP3-36 DC12.pdf
G5LE-14-ASI DC6
G5LE-14-ASI DC6
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Deskarga: G5LE-14-ASI DC6.pdf
G5LE-14-AP3 DC6
G5LE-14-AP3 DC6
Deskarga: G5LE-14-AP3 DC6.pdf
G5LE-14-AP3 DC5
G5LE-14-AP3 DC5
Deskarga: G5LE-14-AP3 DC5.pdf
G5LE-14-ASI DC3
G5LE-14-ASI DC3
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V
Deskarga: G5LE-14-ASI DC3.pdf
G5LE-14-AP3 DC9
G5LE-14-AP3 DC9
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V