G2RK-2A-DC24
OmronOmron
Omron
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2RK-2A-DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 24V
Fitxak: G2RK-2A-DC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
G2RK-2A-DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2RK-2A-DC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13798 pcs Datuen fitxa G2RK-2A-DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2RK1150H
G2RK2A24DC
G2RK2ADC24
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 694 Ohms Coil Power 850 mW
Bobina korrontea 34.6mA