G2R-2A4-H-DC48
OmronOmron
G2R-2A4-H-DC48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-2A4-H-DC48
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 48V
Fitxak: G2R-2A4-H-DC48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G2R-2A4-H-DC48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-2A4-H-DC48 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13869 pcs Datuen fitxa G2R-2A4-H-DC48.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 33.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R2A4H48DC
G2R2A4HDC48
G2RN8181M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A)
Bobina tentsioa 48VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 6.4 kOhms Coil Power 360 mW
Bobina korrontea 7.5mA