G2R-24-H-DC12
OmronOmron
G2R-24-H-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-24-H-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Fitxak: G2R-24-H-DC12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G2R-24-H-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-24-H-DC12 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11303 pcs Datuen fitxa G2R-24-H-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R-24-H DC12
G2R-24-H DC12 BY OMI
G2R-24-H-DC12-ND
G2R24H12DC
G2R24HDC12
G2R24HDC12BYOMI
G6RL5114M
Z2919
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 400 Ohms
Coil Power 360 mW Bobina korrontea 30.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G2R-24-H-DC24
G2R-24-H-DC24
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Stockean: 11836 pcs
Deskarga: G2R-24-H-DC24.pdf
RFQ
G2R-24-H-ASI DC12
G2R-24-H-ASI DC12
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Stockean: 11832 pcs
Deskarga: G2R-24-H-ASI DC12.pdf
RFQ
G2R-24-H DC9
G2R-24-H DC9
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 9V