G2R-2-SN-AC120
OmronOmron
G2R-2-SN-AC120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-2-SN-AC120
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
Fitxak: G2R-2-SN-AC120.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
G2R-2-SN-AC120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-2-SN-AC120 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3853 pcs Datuen fitxa G2R-2-SN-AC120.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2RS Askatu ordua 15ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak G2R2SNAC120 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Socketable
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala - Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 120VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 6.5 kOhms Coil Power 0.9 VA
Bobina korrontea 7.5mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G2R-2-SN-DC12
G2R-2-SN-DC12
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Stockean: 6638 pcs
Deskarga: G2R-2-SN-DC12.pdf
RFQ
G2R-2-SND-DC12
G2R-2-SND-DC12
fabrikatzaileak: Omron
Stockean: 6307 pcs
Deskarga: G2R-2-SND-DC12.pdf
RFQ
G2R-2-SN DC48(S)
G2R-2-SN DC48(S)
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Deskarga: G2R-2-SN DC48(S).pdf
G2R-2-SN DC12(S)
G2R-2-SN DC12(S)
Deskarga: G2R-2-SN DC12(S).pdf
G2R-2-SN DC6(S)
G2R-2-SN DC6(S)
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V
Deskarga: G2R-2-SN DC6(S).pdf
G2R-2-SN AC240(S)
G2R-2-SN AC240(S)
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
Deskarga: G2R-2-SN AC240(S).pdf
G2R-2-SN AC48(S) BY OMB
G2R-2-SN AC48(S) BY OMB
deskribapena: RELAY
Deskarga: G2R-2-SN AC48(S) BY OMB.pdf
G2R-2-SN DC24(S)
G2R-2-SN DC24(S)
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Deskarga: G2R-2-SN DC24(S).pdf
G2R-2-SND DC48(S)
G2R-2-SND DC48(S)
Deskarga: G2R-2-SND DC48(S).pdf
G2R-2-SN-DC24
G2R-2-SN-DC24
Deskarga: G2R-2-SN-DC24.pdf
G2R-2-SND DC24(S)
G2R-2-SND DC24(S)