G2R-2-H-DC24
OmronOmron
G2R-2-H-DC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-2-H-DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Fitxak: G2R-2-H-DC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G2R-2-H-DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-2-H-DC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13495 pcs Datuen fitxa G2R-2-H-DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R-2-H DC24 BY OMI
G2R2H24DC
G2R2HDC24
G2R2HDC24BYOMI
G2RN8186M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 1.6 kOhms Coil Power 360 mW
Bobina korrontea 15.0mA